Skoči na glavno vsebino

Tudi letos so učenci PŠ Šentviška Gora nastopili na srečanju starejših Planotarjev, ki je bilo tokrat na Ponikvah. Zapeli so pesmico o Lili in Binetu, zaplesali okoli medvedka Jake, ki si je spet strgal hlače ter povedali, kako je v gozdni šoli. Postali so mladi muzikanti in zagodli na gosli, zapiskali na piščalke, bobnali na bobne in zatrobili s trobentami. Povedali so, kdaj in zakaj jim čas v šoli hitro mine. Program so zaključili s pesmijo Nikoli slabe volje ter zaželeli udeležencem prijetno druženje. Podarili so jim še metuljčke, pripete na kartonček z napisano prvo kitico pesmice, da si jo bodo lahko še kdaj zapeli:

Nikoli slabe volje, vedno nasmejan
hodi skoz življenje, lažji bo tvoj dan.
Če smeješ se in poješ, začuden videl boš,
da ni tako vse trnjevo in naš svet poln je rož.

Za nastop so bili učenci pohvaljeni, posladkali pa so se tudi s slastnim pecivom.

Za PŠ Šentviška Gora, Vlasta Sotenšek in Erika Laharnar 

Dostopnost