Skoči na glavno vsebino

Počitnic je konec za vse šolarje, pa tudi za najstarejše vrtičkarje, ki so 1. septembra prvič prestopili šolski prag. Na centralni šoli smo v šolskem letu 2015/2016 sprejeli 15 prvošolcev in 8 prvošolk.

Razigrane prvošolce in njihove starše je v jedilnici šole čakala dobrodošlica. Ravnatelj jih je pozdravil s prijaznimi željami, nato so se predstavili učenci 2. in 3. razreda s petjem, deklamacijami in harmoniko. Za lep spomin na ta dan je »škljocnil« še fotoaparat in naredil skupinsko fotografijo. Sledil je najpomembnejši del dneva, vstop v pravo šolo. Prvošolci so prejeli priznanje, da so postali učenci, dobili rutico in priponko in se spoznali s čebelicama Lili in Binetom. Skupaj s starši so izdelali še svojo čebelico in se za konec prvega šolskega dne posladkali s torto.

Več od dogodku si lahko ogledate v galeriji.

Dostopnost