Skoči na glavno vsebino

Z nastopom smo razvedrili, z rožicami pa razveselili starejše Planotarje, ki so se v nedeljo, 13. septembra zbrali na tradicionalnem srečanju.

Letos je potekalo v dvorani na Ponikvah. Punce so za začetek zaplesale in tako vse zbrane v mislih popeljale nazaj v poletne dni. Razveselili so jih še s hudomušno recitacijo Mačja izštevanka in pesmijo Na potepu, kjer sta nastopala tudi kuža Švrk in muc Brkač – plišasta seveda. Tretješolka Monika je obogatila program tako, da je zaigrala na sintesajzer. Potem pa se ji je na odru pridružila še njena mama Tadeja s kitaro. Monika je ob spremljavi zapela pesem Tri planike, ki je obiskovalcem segla do srca.

Za spomin na tokratno druženje so udeležencem srečanja učenci izdelali rožice z metulji.

Nanje so zapisali misel:

Rožica naj Vas razveseli, metuljček naj odnese skrbi
ter Vas z zdravjem in zadovoljstvom obdari.

Hvaležni obiskovalci so nastopajoče nagradili z aplavzom. Organizatorji, člani organizacije Karitas pa so jih pogostili s sladkimi dobrotami in sokom. Učenci so po nastopu povedali, da je bilo lepo gledati z odra, saj so videli same nasmejane obraze. Tako bo nedeljsko druženje vsem ostalo v lepem spominu.

Za PŠ Šentviška Gora, Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek

nastop1 nastop2 nastop3

nastop4 nastop5 nastop6

Dostopnost