Skoči na glavno vsebino

V soboto, 24. 10. 2015, se je 50 naših mladih tekačic in tekačev udeležilo največjega športnega dogodka v Ljubljani.

Najmlajši so pretekli 600 m dolgo progo, učenci 3., 4. in 5. razreda so premagali 1600 m, tekmovalne trase za učence od 6. do 9. razreda pa so bile dolge 2000 metrov. Glasno smo navijali prav za vse, naš najhitrejši tekač je bil šestošolec Matevž Manfreda s časom 8:03, najhitrejša tekačica pa šestošolka Eva Mlakar s časom 9:36.

Ekipno je naša šola pritekla do zlate sredine, saj smo se med 73 šolami uvrstili na 36. mesto.

Kot da sončni žarki še niso bili dovolj velika nagrada za trud, je OŠ Dušana Muniha prejela tudi veliko torto za najlepšo tablo. Za oblikovanje le-te se lepo zahvaljujemo učitelju Mirku. Posladkali smo se kot se za praznik spodobi in se zadovoljni odpeljali proti domu.

Več si lahko ogledate v galeriji.

Dostopnost