Skoči na glavno vsebino

Že četrto leto bo UO šolskega sklada v okviru novoletne prireditve v sredo, 23. 12. 2015, za naše učence pripravil srečelov. V lanskem letu smo na novoletnem sejmu s srečelovom zbrali 950 evrov. Zbrana sredstva smo skupaj z drugimi donacijami porabili za sofinanciranje šol v naravi, prevoze na tekmovanja, sofinanciranje različnih prireditev ter nagrad za učence.

Na vas se obračamo s prošnjo, da bi po svojih močeh prispevali dobitke, ki bodo obogatili srečelov. Veseli bomo, če nam bo s skupnimi močmi uspelo zbrati čim več promocijskih daril, izdelkov, dobrot iz domačih kuhinj …

Vnaprej se zahvaljujemo vsem, ki boste vložili svoj trud v to, da našim otrokom pričaramo čim lepše prednovoletno vzdušje.

Za dodatna pojasnila se lahko obrnete na predsednico ŠS Darjo Sivec. Elektronski naslov: darja.sivec@guest.arnes.si

Upravni odbor šolskega sklada
OŠ Most na Soči

Dostopnost