Skoči na glavno vsebino

V podaljšanem bivanju se redno udeležujemo različnih likovnih natečajev. V okviru mednarodnega festivalskega leta “Igraj se z mano”, je potekal 9. mednarodni likovni natečaj “Igraj se z mano”, na katerega smo se odzvali tudi mi in nanj poslali likovna dela učencev 2. in 4. razreda OPB. Med vsemi poslanimi likovnimi deli, so bila izbrana tudi dela naših učencev, za katera pa so prejeli posebno priznanje. Priznanje so prejeli: Luka Milanič Mirt, Lovro Brelih, Žan Podgornik, Maks Kokošin, Ronja Zlobec Kovač, Anej Čušin, Savin Bratuž Močnik, Samo Lapanja, Maj Zalašček, Grega Bremec, Luka Bremec, Nejc Kaltnekar, Nuša Štekar, Nina Šturm in Zala Šulin.

Ponosni in veseli, s priznanjem v roki, so se pred objektiv postavili učenci, ki so bili danes v OPB.

Zapisala Ana Selinec Kozorog

nagrajenci_opb

 

 

Dostopnost