Skoči na glavno vsebino

Podobno druženje s knjižničarko Zorko kot so ga pripravili na PŠ Dolenja Trebuša, so imeli v tem mesecu tudi učenci na Šentviški Gori. Poleg zgodbe iz knjige Otroci sveta Benke Pulko, ki so ji pozorno prisluhnili, so nekateri učenci 1. in 2. r povedali pesmico, ki so se jo naučili za bralno značko. Pokazali so ji še mape, ki so jih izdelali in povedali, katere pravljične junake so narisali nanje. Nekateri učenci pa so naredili še malo reklame, tako da so povedali, katero »dobro« knjigo so pred kratkim prebrali.
Knjižničarka Zorka je učencem podelila priznanja za uspešno opravljeno Bralno značko.
Druženje smo zaključili s prijetno mislijo, da se bližajo poletne počitnice, ko bomo za branje knjig imeli vsi še več časa.

Za PŠ Šentviška Gora, Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek 

zaključek BZ 003-m zaključek BZ 005-m zaključek BZ 008-m

zaključek BZ 009-m zaključek BZ 010-m zaključek BZ 011-m

Dostopnost