Skoči na glavno vsebino

Že prvi dan po zimskim počitnicah je bilo na razredni stopnji vse v rožicah: rožice košarice, rožice na čestitkah, rožice na steblih,.. Eni so se trudili pri pouku, drugi v podaljšanem bivanju, cilj je bil skupen: razveseliti drage žene, dekleta, sestre. V sredo, na praznični dan, so učenci že pred poukom stopili v akcijo in najprej pričakali žene, ki so pripeljale v šolo svoje otroke. Med odmorom so se učenci spomnili na delavke šole, ki se jim med letom premalokrat zahvalijo za trud. Po pouku so nadaljevali z obdarovanjem še po Mostu na Soči. Pomagali so prostovoljci s predmetne stopnje in z lepo mislijo privabljali nasmehe na obraze:

Drage dame naše, naj bo danes vse po vaše.
Rožico vam podarimo, srečo in zdravje zaželimo.

Na fotografijah preverite, če je bil naš namen dosežen.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost