Skoči na glavno vsebino

V soboto, 1. 4. 2017, je na naši šoli potekal že tradicionalni turnir trojk v nogometu, ki ga vsako leto organizira naš šolski sklad, ne samo z namenom zbiranja sredstev, temveč tudi da bi našim učencem in njihovim staršem pripravil prijetno športno druženje. Ker je na naši šoli veliko zagnanih nogometašev, je bil tudi letos odziv velik, tekmovalo je kar 14 ekip od 1. do 9. razreda.
V telovadnici so se potili in za žogo podili učenci 1. do 5. razreda. Bilo je bučno, saj so imeli s seboj veliko navijačev. Na spodnjem igrišču so se odvijale napete tekme najstarejših ekip – 6. do 9. razreda, na zgornjem pa so se z žogo, ob namiznem tenisu ali na trampolinu kratkočasili nogometaši, ki so čakali na tekme in ostali obiskovalci, ki so prišli predvsem zaradi druženja. Vsi obiskovalci in tekmovalci so se med tekmami lahko osvežili in okrepčali z naravno limonado, sadjem in pecivom.

Ob koncu so najboljši prejeli medalje in nagrade, ostali pa spodbudo, naj pridno trenirajo do naslednjega turnirja.

Za šolski sklad zapisala Metka Kavčič Feltrin

Dostopnost