Skoči na glavno vsebino

Letošnji ex tempore je potekal v petek, 21. aprila. Tradicionalno se dogodek odvija v tednu ko praznujemo Dan Zemlje. Fotografsko računalniški dan je bil posvečen vodi. V svetu se je namreč v  preteklem letu največ pozornosti posvečalo prav temu žlahtnemu naravnemu elementu.
Na žalost se je letošnjega dogodka udeležilo rekordno majhno število učencev.  Ti so razmišljali in klikali o vodi v vseh njenih oblikah in stanjih. Odkrivali so njene številne podobe v naravnem okolju.
Petkovo lepo vreme in čudovito okolje sta pripomogla pri navdihu in nastale so odlične digitalne fotografije.
Letošnji mladi fotografi so svoj trenutek zagotovo ujeli. Klik!

Lian Svit Maretič ”Ligratlistje”

Tjaša Pintar ”World under the sea”

Melita Kompara ”Podvodna fotografija”

Žan Pirih ”Reka”

Melita Kompara ”Čez most v vodo”

Karin Vončina ”Čudežni labod”

Zapisal Mirko Kavčič

Dostopnost