Skoči na glavno vsebino

V okviru tedna Rdečega križa so se odvijale na centralni šoli na razredni stopnji različne dejavnosti.
Najpomembnejši dogodek je bil sprejem prvošolcev in drugošolcev med mlade člane RK; gospa Marjanca Velišček je čestitala in nagradila kar 15 učencev, ki so se zaobljubili, da se bodo trudili odrasti v sočutne in dobre ljudi.
Obiskali so nas učenci s predmetne stopnje, ki hodijo na krožek prostovoljstvo. Pod vodstvom učiteljice Mateje Maretič so pripravili učencem PB igre v telovadnici, s katerimi so razvijali timsko sodelovanje in komunikacijo.
Na šoli imamo tudi ekipo prve pomoči, ki jo vodi učitelj Marjan Rodman in z veseljem so nam pokazali svoje znanje in spretnosti.
Vsem se lepo zahvaljujemo. Več kot besede povedo fotografije.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost