Skoči na glavno vsebino

O različnih oblikah sodelovanja učencev PŠ Šentviška Gora in članov lovske družine Planota smo že večkrat pisali. Lansko jesen so učenci v družbi lovcev preživeli dva zelo zanimiva dneva, ki se ju bodo še dolgo spominjali. Vtise o teh doživetjih smo objavili v šolskem glasilu, ki smo ga izdali ob koncu šol. leta, nekatere pa vpletli še v hudomušen prizorček, ki so ga učenci odigrali letos poleti, ko je LD Planota praznovala 70. obletnico delovanja. Na jubilejni prireditvi, ki je potekala 15. julija pri lovskem domu na Ponikvah, so učenci zapeli tudi pesem o srnici in seveda tisto o zviti lisički.
Za nastop so bili šolarji nagrajeni z aplavzom, potem pa še bogato pogoščeni.
Ta dan so šoli podelili tudi jubilejno priznanje.
Upravni odbor LD Planota pa je šolarjem ob začetku novega šol. leta pripravil še eno presenečenje. Učencem, s katerimi so se v preteklem letu prijetno družili, so podarili jubilejne majice z logotipom. Kajne, da so v njih prav lepi?
Najlepša hvala vsem tistim članom LD, ki ste poskrbeli za to presenečenje.
Za PŠ Šentviška Gora, Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek Dostopnost