Skoči na glavno vsebino

Predsednika šolske skupnosti, Jon Kaltnekar in Matevž Peršič, in predstavniki prostovoljskega krožka smo se v sredo, 5.10.2017, ob 7.30 odpeljali proti Dolenji Trebuši, od tam pa še na Šentviško Goro in v Podmelec.
Obiskovali smo podružnične šole z namenom, da bodo prvošolčki izrekli prvošolčkovo prisego. Na vseh podružnicah so nas lepo sprejeli in nam zapeli eno ali več pesmic. Bilo je zelo lepo. Vrnili smo se peto šolsko uro. Odšel sem v šolsko knjižnico, kjer sem četrtošolcem prebral zgodbico o Evi in Kozlu.

V četrtek, 6.10.2017, smo vse skupaj ponovili še na centralni šoli in v našo jedilnico povabili učence, ki obiskujejo 1. razred na Mostu na Soči. Tudi oni so svečano prisegli in se na koncu razveselili presenečenja, ki so ga za njih pripravili prostovoljci.

Bilo je zelo lepo in presenečen sem bil nad dobrim vplivom, ki smo ga zasadili med učence!

Poglejte fotografije.

Zapisal Jon Kaltnekar

Dostopnost