Skoči na glavno vsebino

Ko smo se zbudili, smo odšli na zajtrk. Po zajtrku smo se oblekli in odšli smučat. Pot je bila dolga. Na smučišču smo se porazdelili v 3 skupine. Na začetku smo se naučili osnov. Potem smo imeli malico. Med malico sem videl traktor JCB, ki je plužil sneg. Bil je velikanski. Potem smo še malo smučali. Potem smo šli v dom, pojedli kosilo in imeli pouk.
Vid Eržen

Danes smo se zbudili ob sedmih. Na zajtrku smo izvedeli dobro novico, da gremo smučat. Oblekli smo se in se odpeljali na smučišče, kjer smo se razdelili v tri skupine. Smučali smo do 13. ure. Nato smo se odpeljali nazaj v dom. Po kosilu smo imeli nekaj prostega časa, potem smo se šli kepat. Sledilo je predavanje o zdravi prehrani in večerja. Zvečer smo igrali družabne igre in se urili v cirkuških disciplinah.
Eva Mlakar.

Dostopnost