Skoči na glavno vsebino

Dolgo so otroci iz Podmelca odštevali dneve na koledarju… in končno so ga le dočakali…dedka Mraza!

Najprej so  skupaj s Piko Nogavičko prepotovali svet, saj so dobrega moža iskali v Afriki in celo Ameriki. Pika je otroke nasmejala in s plesom ogrela za prihod dedka Mraza.  Otroci so bil nad dogajanjem tako navdušeni, da so jim noge kar same poskakovale od veselja. Nato so glasni klici in ubrana pesem dobrega moža pripeljali naravnost v dvorano na Kneži. Bela brada in topel objem nista nikogar pustil ravnodušnega…Da sreče ob pogledu na zvrhan koš daril, ne omenjamo! Danes ni bilo v Domu puntarjev nikomur hladno. Veselje, smeh, pesem in druženje s prijatelji je vsem ogrelo popoldne.

Hvala staršem za pomoč pri pripravi dvorane in hvala vsem, ki ste z dobrotami napolnili lačne trebuščke.

za PŠ Podmelec, Špela Krivec

  

  

  

Dostopnost