Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu praznuje OFS Pastirčki s PŠ Dolenja Trebuša 15-letnico delovanja. V ta namen je v petek, 11. maja, potekala kulturna prireditev, kjer so poleg slavljencev nastopili tudi številni gostje – večina od njih je nekoč plesala pri OFS Pastirčki, kot posebni gostje pa so nastopili učenci OFS Phči n beberce s PŠIUPP Tolmin.
Za svoje dosedanje delo in dosežke so Pastirčki prejeli kar nekaj pohval, med njimi priznanje Sveta območne izpostave JSKD Tolmin, kar jim pomeni še večjo spodbudo za delo v naprej.
Tako kot vsako rojstnodnevno praznovanje, se je tudi to končalo s sladkim presenečenjem – torto, katero so Pastirčki z veseljem delili z vsemi nastopajočimi in gledalci.
Nekaj utrinkov s prireditve si lahko ogledate tukaj.

Zapisala Nives Gruden
Foto Žan Pirih

Dostopnost