V 1. in 2.b smo danes povabili naše tri bodoče prvošolce. Zaupali so nam, da so že dolgo čakali, da bi sedli v šolske klopi.

Skupaj s šolarji so potovali na krilih domišljije, se prepustili branju pravljice o dečku, ki ni imel psa z naslovom Piko dinozaver, nato pa izdelali še vsak svojega dinozavra.

Z nami so jedli tudi šolsko malico in se med odmorom igrali na šolskem dvorišču.

Ob uri za kosilo so nas kar malce težko zapustili. Povedali pa so, da jim je bilo z nami všeč, zelo so uživali pri ustvarjanju in da komaj čakajo, da si prav zares izberejo vsak svojo šolsko klop.

Pa naj za sedaj uživajo še “ta dolge” počitnice. Jeseni pa jih z veseljem sprejmemo. Delček dneva si lahko ogledate na fotografijah.

Zapisala Ana Makovec