Skoči na glavno vsebino

Tudi v šolskem letu 2017/2018 smo se na naši šoli trudili delati dobro na različne načine; pomagali smo otrokom po Sloveniji, se spomnili na starejše ob praznikih, trudili smo se za dobre medsebojne odnose.
Naj omenim nekaj večjih zbiralnih akcij.
– Celo leto smo skupaj s podružnicami zbirali plastične zamaške; zbrali smo 15 velikih, 200-litrskih vreč.
– Sodelovali smo v vseslovenski akciji Jaz, ti, mi za Slovenijo – stara plastenka za novo življenje. Skupaj s podružnicami smo zbrali 118 kg plastenk, denar bo namenjen nakupu ultrazvočne naprave srca za novorojenčke v splošni bolnici Murska Sobota.
– V akciji Pokloni zvezek smo zbrali 127 zvezkov.
– Učenci od 1. do 5. razreda so zbirali star papir. V okviru akcije Star papir zbiram, prijatelja podpiram so 10 % prihodkov od zbranega denarja namenili fundaciji Pismo srca za zagotavljanje štipendij.
– Sodelovali smo v projektu Nivea – Podarite modro srce in prispevali v učni sklad za štipendije za mladostnike.

Hvala vse, ki ste se odzvali akcijam.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost