Skoči na glavno vsebino

Na predzadnji šolski dan je tudi učence PŠ Šentviška Gora še zadnjič v tem šolskem letu obiskala knjižničarka Martina. Bila je dobre volje, saj je priznanja za osvojeno bralno značko podelila prav vsem učencem. Še pred podelitvijo jim je prebrala pravljico O miški, ki je brala knjige in češnje. Učenci so uživali v poslušanju, nato pa še v okusu sladkih češenj, ki jih je miška nabrala zanje prav na najvišjih vejah češnje.
Z lončnicama, ki so ju sami vzgojili, so se knjižničarki Martini zahvalili za vsa prijetna doživetja povezana s knjigami, ki jih je zanje pripravila skozi celo šolsko leto.
Zadnji šolski dan pa so si zalogo knjig za počitniško branje lahko izposodili v potujoči knjižnici, kjer jih vedno pričakata prijazna knjižničarja Maja in Boštjan, ki ustrežeta vsem željam bralcev.
Za PŠ Šentviška Gora, Vlasta Sotenšek       

Dostopnost