Skoči na glavno vsebino

Učenci PŠ Šentviška Gora so v veseli in praznični december vstopili zelo ustvarjalno.
Prvi decembrski ponedeljek so učenci namenili ustvarjanju zimske dekoracije. Izpod marljivih rok učencev so nastali veseli snežaki, medvedki in plešoče snežinke. Vsi ti krasijo okna učilnic in hodnike v šoli. Teden je bil ustvarjalno in praznično obarvan, saj je učence presenetil tudi Miklavž. Prinesel jim je sladke dobrote in veliko pripomočkov za popoldansko ustvarjalno delavnico, ki jih je čakala v petek popoldan. Na tej delavnici so učenci skupaj s svojimi starši, bratci, sestricami in starimi starši izdelovali različne voščilnice. Uživali so prav vsi, tako mlajši, kot starejši. Dan so zaključili z igrico Debela repa malo drugače in nekaj pevskimi točkami.

Za PŠ Šentviška Gora, Ana Selinec Kozorog

Dostopnost