… se je dotaknila tudi podružnice v Trebuši.

Naši otroci so lahko v tem mesecu doživeli zvrhan koš prazničnosti.

Vse se je začelo z izdelovanjem okraskov za okrasitev šole. Naši pingvinčki so postopoma jadrali na okna šole in jo odeli v praznične barve.

V dar smo prejeli prekrasno naravno srebrno smrečico, ki smo jo polepšali z svojimi okraski.

Otroke je presenetila knjižničarka Maja s potujoče knjižnice in jih razveselila s kar dvema pravljicama.

V celem tednu smo brali s palčkom Vilijem, ki je za otroke vsak dan znova pripravljal naloge in presenečenja. Tik pred prazniki jim je podaril prav posebne objemčke.

Pripravili smo seveda tudi filmski “večer” s kokicami in vsem kar spada zraven :).

Otroci so lahko uživali kar v dveh predstavah – eno so pripravili učenci 1. in 2. razreda, drugo pa vzgojiteljici v vrtcu.

V četrtek popoldan pa so igralcem Miškinega gledališča pomagali pripraviti vse potrebno, da se je dedek Mraz lahko odpravil na dolgo pot.

Veste kaj?

Obiskal je tudi nas. Le poglejte, kako veseli so ga bili otroci.

Naj bo leto 2019 tudi za vas čarobno in naj prinese čim več topline v vaš dom. Srečno.

Zapisala Ana