Skoči na glavno vsebino

Letošnji pustni torek na PŠ Šentviška Gora je bil zelo vesel, živahen, razigran, zabaven in prav vsi si ga bomo dobro zapomnili.
Že dopoldan je bilo živahno, saj smo v sprevodu prav vsi, tako učenci kot otroci iz vrtca, šli v pustnih maskah na manjši sprehod po Šentviški Gori in se pokazali domačinom. V sprevodu smo veselo igrali in prepevali pustne pesmi.
Popoldan pa smo se učenci z učiteljicami udeležili 2. Grofove povorke v Tolminu. Predstavili smo se kot gradbeno podjetje Planota, saj se na Šentviški Gori že od jeseni 2018 gradi dvorana, ki jo bomo za različne namene uporabljali tudi mi. Ker si vsi želimo, da bi bila dvorana čim prej zgrajena, smo GP Posočju priskočili na pomoč in na pustni torek ustanovili GP Planota. Izdelali smo rekvizite, oblekli delovna oblačila in se udeležili pustne povorke v Tolminu. Na koncu smo bili res zelo veseli in zadovoljni, saj smo zasedli 2. mesto v kategoriji skupinskih mask.

Za PŠ Šentviška Gora, Ana Selinec Kozorog

Dostopnost