Skoči na glavno vsebino

Člani turističnega društva Šentviška planota so imeli preteklo soboto občni zbor. Dolgoletni upravni odbor se je ob zaključku mandata želel zahvaliti vsem, s katerimi so v teh letih uspešno sodelovali. In med njimi sta bila tudi naša šola in vrtec. V zahvali so zapisali:
Zahvaljujemo se učencem, otrokom vrtca, učiteljicam in vzgojiteljicam za dolgoletno sodelovanje in pomoč pri izvedbi naših projektov in prireditev.
Z vašo mladostno energijo in ustvarjalnostjo delate Šentviško planoto prijaznejšo, lepšo in bolj urejeno ter poznano tudi izven domačih meja.
Zbrani člani so se razveselili podatka o število otrok v vrtcu in šoli, saj so tako dobili zagotovilo, da se za članstvo v društvu čez leta ni bati. Prav tako so bili veseli, ko so izvedeli, da so učenci pridni, domiselni in zelo ekološko ozaveščeni. Na vsakem pohodu ali sprehodu namreč pobirajo odpadke, ki jih je prav zaradi ozaveščenosti iz leta v leto manj. Še posebej je lepo, ker so ponosni na naravno in kulturno dediščino Planote.

Za PŠ Šentviška Gora, Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek

Dostopnost