Skoči na glavno vsebino

V soboto, 6. aprila, se je 60 udeležencev, med njimi staršev in otrok odpravilo na prav posebno orientacijsko pustolovščino. Po idilični okolici Mosta na Soči so se družine ali skupine prijateljev z zemljevidom v roki odpravile po sledeh male mostarske miši (logotip šole), ki je prejšnji večer izginila neznano kam. Pri vsaki sledi je miš pustila nalogo za zasledovalce, ki so jo morali rešiti, da so dobili žig in nadaljevali pot.
Vsi tekmovalci so uspešno prišli na cilj, kjer so jih pričakale ocvrte miške in druge dobrote, kasneje pa tudi medalje in simbolične nagrade. Še prav posebej pa smo razveselili malo Lano, ki je ravno na ta dan praznovala svoj 4. rojstni dan.
V šolskem skladu smo veseli, da smo z organizacijo tega dogodka na obraze otrok in staršev narisali toliko zadovoljstva in nasmehov, da že kujemo nove načrte za v prihodnje. Se nam boš pridružil?

Maja Obid, predsednica šolskega sklada

Dostopnost