Skoči na glavno vsebino

V torek, 16. 4. 2019, so učenci vseh treh podružnic obiskali centralno šolo na Mostu na Soči, kjer so se odvijale različne dejavnosti.
V telovadnici so opravili testiranje za športno-vzgojni karton. V knjižnici so učenci 1. in 2.r spoznali, kako so urejene knjige ter prisluhnili pravljici, učenci 3. in 4.r pa so s pomočjo literature raziskovali Most na Soči. V računalnici so prvošolci in drugošolci narisali risbice v programu slikar.
Učenci 1. razreda so si ogledali tudi učilnico 1. razreda in spoznali svoje bodoče sošolce, učenci 3. in 4. razreda pa so si ogledali muzej ter sotočje rek Idrijce in Soče. Vsi skupaj pa smo prisluhnili pisatelju Boštjanu Gorencu – Pižami, ki nas je s svojimi zgodbami nasmejal.
Imeli smo zanimiv in poučen lep dan.

Za podružnice, Ana S. Kozorog

Dostopnost