Skoči na glavno vsebino

Spet smo učenci in učitelji dokazali, da podpiramo različne oblike humanitarnih dejavnosti, s katerimi pomagamo drugim in razvijamo čut za empatijo in solidarnost.

– Zbirali smo plastične zamaške za malo Nežo in skupaj s podružnicami zbrali 15 velikih, 200-litrskih vreč.
– V akciji Pokloni zvezek smo zbrali 134 zvezkov; namenjeni bodo socialno ogroženim osnovnošolcem.
– Učenci od 1. do 5. razreda so zbirali star papir. V okviru akcije Star papir zbiram, prijatelja podpiram so del prihodkov od zbranega denarja namenili fundaciji Pismo srca za zagotavljanje štipendij.
– Izdelovali smo darilca in obdarili žene za njihov praznik.
– Aktivno smo sodelovali tudi v akcijah, kjer so se sredstva zbirala za šolski sklad, in sicer: na Dobrodelnem sejmu “Podari igračo – podari nasmeh”, na Tomboli za dedke, babice in vnučke, na orientacijski pustolovščini “Lov na mostarsko miš” in na Turnirju trojk v nogometu.

Hvala vse, ki ste se odzvali akcijam.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost