Skoči na glavno vsebino

V septembru se je na PŠ Dolenja Trebuša dogajalo veliko zanimivega.

Naš prvi tehniški dan smo namenili slikanju na asfalt. Tako smo postali bogatejši za ličen, zelo uporaben in zanimiv poligon na našem šolskem dvorišču, ki se ga radi poslužujejo od najmlajših, vrteških otrok pa do najstarejših šolarjev.

Tudi letos smo se pridružili vseslovenskemu projektu “Začni mlad, tekmuj pošteno” pod okriljem Atletske zveze Slovenije. Tekmovalci so se pomerili v teku na 100m (vrteški otroci) in 200m (šolarji). Za sodelovanje so prejeli posebna odlikovanja.

Tetka Jesen nas je presenetila z gozdnimi plodovi, ki nam jih je pustila na šolskem dvorišču. Izkoristili smo priliko in pripravili štafetne igre. Učenci so se pomerili v spretnosti, hitrosti in sodelovanju.

Za konec si lahko ogledate še našo jesensko dekoracijo na oknih naše šole.

Zapisala Ana Makovec

Dostopnost