Skoči na glavno vsebino

V tem tednu so si učenci PŠ Podmelec ogledali predstavo z naslovom Medeni čudež na Gozdni ulici 1 a. Nasmejali so se  Nežki, še bolj pa ubogemu zaspancu, medvedu Medonjamu, ki se je zaradi čarobnosti bližajočih praznikov s težavo, a pogumno, odpovedal zimskemu spanju. Prav vsi otroci so mu bili pri tem v veliko pomoč, Medonjam pa je ugotovil, da je tako lepe dni v letu res škoda prespati.

Ob koncu je v dvorano prišel tudi dedek Mraz; še vedno nosi sivo kučmo in še vedno ga krasi bela brada. Koša tokrat sicer ni prinesel (najbrž ga že težko nosi), a otroci kljub temu niso ostali brez daril. Dobri mož nas je vse skupaj opozoril tudi na največja darila, tista, ki jih v trgovini ne moremo kupiti, lahko pa si jih kljub temu podarimo.

za PŠ Podmelec, Andrejka 

     

    

Dostopnost