Na šolskem tekmovanju iz angleščine za deveti razred sta Klemen Šuligoj in David Bičič iz 9. a razreda osvojila bronasto priznanje. Klemen Šuligoj pa se je uvrstil tudi na območno tekmovanje. Mentorica: Valentina Dobravec Junc

Na šolskem tekmovanju iz razvedrilne matematike so bronasto priznanje prejeli: Gaja Rejec Bremec iz 5. b, Ursula Gruden in Iris Burgar iz 6. a, Eva Kofol in Maja Kovačič iz 7. a, in Lin Kovačič in Zala Šulin iz 8. a ter Enej Kofol iz 9. a.

Ursula Gruden se je uvrstila na državno tekmovanje, ki bo1. februarja 2020 na OŠ Tabor v Logatcu. Mentorica: Urška Kenda Mavrar

V 2.a razredu so bronasta priznanja prejeli:

Na tekmovanju iz logike: Nastja Kovačič, Anže Levpušček, Brin Loncner, Jonatan Eržen, Lara Križnič, Ivana Tominc, Neža Štrukelj, Ota Grosar, Filip Hrast, Julija Klavžar.

Mentorica: Helena Bizalj

Na tekmovanju Bober: Tara Kofol, Anže Levpušček, Brin Loncner.

Mentor: Marjan Rodman

V 3. a razredu so bronasta priznanja prejeli:

Na tekmovanju iz logike: Matic Fortunat, Neža Kokošin, Nika Levpušček, Zarja Manfreda, Ela Mrak, Ula Mlinar.

Mentorica: Vida Vidič

Na tekmovanju Bober: Matic Fortunat, Neža Kokošin, Zarja Manfreda, Ela Mrak, Ula Mlinar, Zoja Zlatoper.

Mentor: Marjan Rodman

V 4. a razredu so bronasta priznanja prejeli:

Na tekmovanju iz logike: Anton Baša, Miha Klavžar, Jaka Levpušček, Žiga Munih.

Na tekmovanju za Cankarjevo priznanje: Anton Baša, Jaka Levpušček, Žiga Lipušček, Žiga Munih in Mija Štrukelj.

Mentorica: Romana Svetičič

Na tekmovanju Bober: Anton Baša, Luka Janež, Jaka Levpušček, Žiga Munih

Na tekmovanju iz razvedrilne matematike: Ajda Zalašček

Mentorica: Urška Kenda Mavrar

Na PŠ Dolenja Trebuša so bronasta priznanja prejeli:

Na tekmovanju iz logike:

1. razred – Ožbej Kanalec, Karin Lipušček
  2. razred – Jaka Kofol, Jonas Vončina, Samo Mihelčič

Mentorici Ana Leban in Nives Gruden

Na tekmovanju Bober:

1. razred – Ožbek Kanalec, Karin Lipušček
  2. razred: Aleša Kofol, Jaka Kofol, Samo Mihelčič, Jonas Vončina

Mentor: Marjan Rodman

Na PŠ Podmelec so bronasta priznanja prejeli:

Na tekmovanju iz logike: Tim Lesjak, Tian Benić, Lojz Eržen iz 3. razreda in Tilen Laharnar Jevtić, Eva Kenda Drekonja iz 4. razreda

Na PŠ Šentviška Gora  so bronasta priznanja prejeli:

Na tekmovanju iz logike: Mark Murovec in  Lovro Pervanje iz 2.d, Žiga Kranjc, Eva Lapanja in Tomaž Laharnar iz 3.d in Neža Laharnar iz 4.d

Mentorici: Vlasta Sotenšek in Erika Laharnar

Na tekmovanju Bober: Tomas Lapanja iz 2.d, Eva Lapanja in Žiga Kranjc iz 3.d in Neža Laharnar iz 4.d.

Zbrala, Romana Svetičič