Skoči na glavno vsebino

05 Zejni svet_Sporočilo za javnost

S pomočjo sodelavcev Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani ter Akademske in raziskovalne mreže Slovenije (ARNES) vam ob 22. aprilu, svetovnem dnevu Zemlje, omogočamo brezplačen ogled Yann Arthus-Bertrandovega vrhunskega dokumentarnega filma ŽEJNI SVET.

Pridobljeno je dovoljenje organizacije GoodPlanet (nosilke avtorskih pravic), da lahko ogled v spremenjenih oz. izrednih razmerah organiziramo preko učenja na daljavo tako, da učiteljice/učitelji svojim učenkam/učencem posredujete povezavo.

 

  • Ker film vabi k razmisleku in vzbuja dodatna vprašanja, se bo v petek, 24.4.2020, mogoče vključevati v videokonferenco od 11:30 dalje, ki bo potekala 12:00 do 13:00, preko ARNES videokonference na povezavi: https://webrtc.arnes.si/webapp/conference/825825 Učenke/učenci in učiteljice/učitelji boste lahko v živo postavljali vprašanja slovenskemu limnologu prof. dr. Mihaelu Tomanu z Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani).

 

V brskalniku Chrome odprite zgornjo povezavo. Za vstop v konferenco ne potrebujete pin-a, vanjo vstopate kot gost.

 

V videokonferenco se lahko vključujete tudi na spodnje načine:

  1. prek mobilne aplikacije (iOS in Android):

prenesite brezplačno aplikacijo Pexip Infinity Connect ter pokličite na naslov 825825@mcu.arnes.si

  1. prek računalniške aplikacije (Win, Mac, Linux):

prenesite brezplačen program Pexip Infinity Connect for desktop ter pokličite na naslov 825825@mcu.arnes.si

  1. prek Skype for Business:

pokličite na naslov 825825@mcu.arnes.si

 

 

Dostopnost