Skoči na glavno vsebino

V sredo, 17. 6., so se drugošolci in tretješolci odpravili na zadnji športni dan v tem šolskem letu. Obetal se nam je lep dopoldan in veselo smo se podali proti Logu. Med potjo smo opazili veliko zanimivih stvari: pogled v dolino, kjer se železniška proga proti Novi Gorici vije skupaj z reko Sočo, kamnite hiše obkrožene s pašniki in travniki, ovce,  pegaste kokoši, razstava ostankov 1. svetovne vojne pri hiši Izabelinega dedka in babice, vaško perišče, močeradi, jagode, turistične informativne table…in že smo prispeli v Gorenji Log, kjer smo sredi vasi pomalicali. Ob vračanju smo naredili kratke postanke tudi pri domovih Sare, Nejca, Tare in Matica, Tobiju smo s pesmijo voščili vse najboljše in po nekaj ovinkih smo zopet zagledali našo šolo in že razmišljali o tem, kaj bo za kosilo in koliko korakov bodo morale še narediti naše že malo utrujene noge. Dan ni bil prevroč, hoje je bilo ravno prav, preživeli smo lep dopoldan v naravi.

Zapisala Helena Bizalj

Dostopnost