Skoči na glavno vsebino

Na šolskem tekmovanju iz logike so bronasta priznanja prejeli naslednji učenci:

  1. razred: Ita Testen, Julija Velikonja, Tinkara Ozebek, Val Vončina, Valentina Klavžar, Valentina Mrak, Veronika Feltrin, Julija Cugelj, Uroš Pirih, Zala Drole, Robi Janež, Luka Mavri, William Thomas Suddaby, Lan Kranjc, Grega Levpušček, Ajka Loncner, Rok Tušar, Ariel Bašič in Lana Manfreda. Mentorice: Karmen Jerončič, Vlasta Sotenšek, Vida Drole, Helena Bizalj in Ana Makovec.
  2. razred: Karin Lipušček, Meta Mavri, Tia Malnič, Gaja Božič, Nastja Kovačič, Matic Pisk, Lara Križnič, Meta Dobravec, Lovro Pervanje, Izabel Černilogar, Brin Loncner, Pia Pervanje, Nina Čelik in Ožbej Kanalec. Mentorice: Nives Gruden, Andrejka Šulin, Saša Babšek, Erika Laharnar.
  3. razred: Zarja Manfreda, Jaka Kofol, Taja Teodorovič, Tanaš Brešan, Žiga Kranjc, Roza Laharnar, Nika Levpušček. Mentorice: Romana Svetičič, Nives Gruden, Andrejka Šulin, Erika Laharnar.
  1. razred: Tim Kenda, Eva Kenda Drekonja, Neža Laharnar, Tereza Pervanje, Mija Štrukelj, Miha Klavžar. Mentorici: Tina Kavčič in Mojca Florjančič.
  2. razred: Jaka Taljat, Daša Jeklin, Gal Cugelj. Mentorica: Nataša Rejc.
  3. razred: Ursula in Anuška Gruden. Mentorica: Nataša Rejc.
  4. razred: Beno Poljanec, Mare Trost, Maja Kovačič, Manca Fortunat in Monika Bičič. Mentorica: Nataša Rejc.
  5. razred: Zala Šulin. Mentorica: Nataša Rejc.

Objavila, Romana Svetičič

Dostopnost