Skoči na glavno vsebino

Od 5. 10. do 11. 10. je potekal Teden otroka na temo POGOVOR. Tudi v 3. a razredu smo se v preteklem tednu veliko pogovarjali in ustvarjali. Učenci so si v parih izdelali telefone iz jogurtovih lončkov in vrvic, s katerimi so se lahko pogovarjali z ene strani učilnice na drugo. V razred smo dobili tudi razredni poštni nabiralnik, preko katerega si izmenjujemo samo lepa in pozitivna sporočila, ki dodajo kakšen nasmešek več na naš obraz.

Pri spoznavanju okolja smo se učili o prometu. Po skupinah so si učenci izdelali poljubno prometno pot, ki smo jih uporabili tudi za igro. Imeli smo tudi kino teden, saj smo si ogledali slovenski mladinski film Kekec. Tudi starejši učenci niso pozabili na nas, saj so nam pripravili medgeneracijsko branje, ki smo ga letos izvedli na poseben način. Učenci so nam pripravili posnetek, kateremu smo z veseljem prisluhnili.

Po zanimivem in zelo pozitivnem tednu smo z nasmeškom na obrazu pričakali vikend.

Zapisala Saša Babšek

Dostopnost