Skoči na glavno vsebino

20. oktobra je potekal Veliki jesenski spletni dogodek za učence od 1. do 3. razreda, ki ga je organizirala Skupnost šol. Srečanja preko videokonference ZOOM smo se udeležili tudi mi v 3. a razredu. Z učenci smo se odpravili v računalniško učilnico, kjer nas je že pričakalo veliko platno in računalnik s kamero. Učenci niso skrivali navdušenja, ko so se zagledali na platnu. Najprej nas je pozdravil dramski igralec in televizijski voditelj Nik Škrlec. Sledil je pozdrav posameznega razreda. Z veseljem smo v kamero pozdravili in pomahali tudi mi. Potem so nas nagovorili tudi direktor Triglavskega narodnega parka mag. Janez Rakar, župan občine Kobarid Marko Matajurc in predstavnik Unesca Slovenije Gašper Hrastelj. Ogledali smo si prispevek, kaj vse počnemo znotraj Skupnosti šol. Na koncu pa smo se pomerili še v kvizu in si prislužili nagrado, katero z navdušenjem čakamo. Na koncu je sledil še zaključni pozdrav. Z novo in posebno izkušnjo več smo se vrnili nazaj v učilnico.

Skupno fotografijo si lahko pogledate na povezavi:  https://www.triglavskazakladnica.si/asset/7FvknoSfLJzzGNo8t

Spisala Saša Babšek

Dostopnost