Skoči na glavno vsebino

Na šolskem tekmovanju iz angleščine za 8. razred sta bronasto priznanje prejela Maja Kavčič in Vid Fortunat iz 8. a razreda. Oba sta se tudi uvrstila na državno tekmovanje. Mentorica: Valnetina Dobravec Junc

Na tekmovanju iz kemije sta bronasto priznanje prejela Eva Kofol in Mare Trost iz 8. razreda. Oba sta se uvrstila tudi na državno tekmovanje. Bronasto priznanje prejmeta tudi Hana Drole in Lucia Eržen iz 9. razreda. Na državno tekmovanje se je uvrstila Hana Drole. Mentorica: Irena Drole

Na šolskem tekmovanju  v znanju o sladkorni bolezni je bila najbolj uspešna Lucia Eržen. Osvojila je bronasto in srebrno priznanje. Bronasto priznanje  so prejele še Ursula Gruden, Monika Bičič, Eva Kofol, Manca Fortunat, Ema Junc, Ema Baša, Maja Kovačič, Nuša Štekar, Žana Kragelj in  Ema Laharnar. Mentorica: Agnes Kozorog

Na tekmovanje za Proteusovo priznanje je Lucia Eržen prejela bronasto priznanje in se uvrstila na državno tekmo. Mantorica: Agnes Kozorog

Objavila: Romana Svetičič

Dostopnost