Skoči na glavno vsebino

V februarju in marcu so bili učenci podaljšanega bivanja zelo aktivni, saj so naredili ob različnih priložnostih veliko izdelkov.

Iz volne so spletli pisane zapestnice. Na gregorjevo so nastali in se ženili ptički. Za valentinovo so z zastavicami s srčki okrasili šolski hodnik ter z lepo mislijo in srčki razveselili svoje domače. V pustnem času so z maskami okrasili šolska vrata in preganjali zimo. Za dan žena in materinski dan so naredili izdelke za mame in babice, z darilcem pa so presenetili tudi očete za dan mučenikov. Ob začetku pomladi so šolska okna polepšali s pisanimi rožicami. Tudi stene v šolskih hodnikih so postale » rožaste «. Pisani zajčki in kokoške pa so jih očarali pred velikonočnimi prazniki.

Nekaj izdelkov si lahko pogledate na fotografijah.

Zapisala Neva Dobravec

Dostopnost