Skoči na glavno vsebino
  1. aprila 2021 je na naši šoli potekalo šolsko matematično tekmovanje, Evropski matematični kenguru, za bronasto Vegovo priznanje. Tudi letos je bila udeležba množična, skupno se je tekmovanja udeležilo 142 tekmovalcev. Bronasto priznanje je osvojilo 62 učencev.

Čestitke vsem, še posebej učencem Jaku Taljatu, Benu Poljancu in Ursuli Gruden, ki so v soboto, 15. maja, našo šolo zastopali na državnem tekmovanju. Državno tekmovanje je letos potekalo kar na matični šoli. Vsi trije so se odlično odrezali in prejeli srebrno Vegovo priznanje.

Čestitamo.

Bronasta priznanja so prejeli naslednji učenci:

  1. RAZRED: Tilen Bremec, Aleks Kofol,  Oskar Vončina, Anja Krivec, Taja Pervanje in  Kaja Obrekar Mentorica: Ana Makovec Mija Ozebek Mentorica: Tajda Vidič Asija Leban Mentorica: Vida Drole  Olivija Levpušček,  Anže Levpušček,  Sara Fortunat, Lenart Hrast, Luka Križnič, Jaka Muznik, Eva Munih in Sara Lipušček Mentorica: Urška Hrast
  2. RAZRED: Uroš Pirih Mentorica: Ana Makovec Lana Kranjc, Veronika Feltrin, Tinkara Ozebek in Julija Velikonja Mentorica: Vlasta Sotenšek Naj Brešan Mentorica: Vida Drole Grega Levpušček, Ajka Loncner, Julija Cugelj, Janroe Icel Dinglasa Nicolas in Lana Manfreda Mentorica: Helena Bizalj Wiliam Thomas Suddaby, Ita Testen, Robi Janež, Val Vončina in Luka Mavri Mentorica: Karmen Jerončič
  3. RAZRED: Brin Loncner, Tobija Kutin, Peter Pavšič in Nastja Kovačič Mentorica : Ana Selinec Kozorog Nina Čelik, Evelin Leban, Nika Dobravec, Meta Mavri in Vanesa Lipušček Mentorica: Andrejka Šulin Ožbej Kanalec in Karin Lipušček Mentorica: Nives Gruden
  4. RAZRED: Taja Teodorović in Matic Fortunat Mentorica: Romana Svetičič Tim Lesjak Mentorica: Andrejka Šulin Žiga Kranjc, Roza Laharnar in Eva Lapanj Mentorica: Erika Laharnar
  5. RAZRED: Neža Laharnar in Mija Štrukelj Mentorica: Tina Kovačič Tilen Laharnar Jevtić in Žiga Munih Mentorica: Mojca Florjančič
  6. RAZRED: Jaka Taljat in Matija Mavri Mentorica: Nataša Rejc Gal Cugelj Mentorica: Urška Kenda Mavrar
  7. RAZRED: Ursula Gruden in Ema Laharnar Mentorica: Nataša Rejc
  8. RAZRED: Beno Poljanec, Mare Trost, Eva Kofol Mentorica: Nataša Rejc
  9. RAZRED: Zala Šulin Mentorica: Nataša Rejc

Objavila, Romana Svetičič

Dostopnost