Skoči na glavno vsebino

BRIN KRIVEC SODELOVAL NA NATEČAJU ZA LEPŠO ŠOLO IN DOSEGEL TRETJE MESTO

Prijavili smo se na spomladanski natečaj, ki ga je razpisal Merkur.

 

Namen projekta je vzpodbuditi osnovnošolske otroke, da zaupajo svojemu ustvarjalnemu duhu, prebudijo mojstra v sebi na področju, ki jim je najbližje, in na ta način, s pomočjo mentorjev, izboljšajo šolsko okolje, v katerem nabirajo znanje in izkušnje. Še več pa lahko naredijo, če združijo moči in če se ob tem še povežejo z naravo opazujejo in spoštujejo njeno vrednost in lepoto. Hkrati jih želimo vzpodbuditi, da spoznajo pomen čebel, brez katerih ne bi bilo življenja na zemlji. (tako Merkur)

Skratka, vzpodbuditi otroke, da se premaknejo izpred monitorja v naravo in raziskujejo.

Brin krivec, učenec 6.a razreda je posnel tri čudovite fotografije in poslali smo jih na natečaj.

Nagrada za sodelovanje šole: Vsaka šola prejme paket semen medovitih zelišč.

Nagrada za izbrane fotografije – mamljiva. Za 1. mesto 100, za 2. 50 in za 3. mesto 30 sadik sončnic.

Fotografije so bile objavljene na http://zalepsosolo.si/natecaj-medovite-rastline/?_wpnonce=9de7f78c5e

S klikom na všeček si oddal glas za sliko, ki ti je bila najbolj všeč, nam so seveda bile všeč vse Brinove.

Tako je s svojo fotografijo Nevestica (ki ni ime rastline, ampak po navodilih razpisa izmišljeno ime), dosegel tretje mesto.

Tudi ostali dve fotografiji z imenom Sonček in Rozika sta dosegli precej veliko število všečkov.

Hvala vsem, ki ste všečkali.

Tako je šola dobila semena medovitih rastlin, Brin pa 30 sončnic. Čestitke!

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Dostopnost