Skoči na glavno vsebino

V torek zjutraj smo se veseli odpravili novim dogodivščinam naproti. Videli smo mnogo zanimivih stvari, od reke Idrijce, zanimivih lukenj in stopnic, ki so se vzpenjale pod progo,  do vlaka, ki je brzel nad nami, 115 let staro železniško postajo, progo, viadukt, vojaške utrdbe, potem pa še krave, črnega mucka, ki se je pustil božati, polža, ovčke, drobne rožice…Po slastni sladki malici pri ovčkah, smo imeli čas tudi za igro. Še pozdravček od daleč za starše in že smo jo mahnili nazaj proti šoli. Med potjo seveda nismo pozabili pogledati,  kje vse so naši sošolci in sošolke doma, pa tudi dedki, babice, tete in strici. Imeli smo čas za prijetne pogovore, pa kakšno smešno smo tudi razdrli. Z veselo pesmijo na ustih smo zakoračili nazaj proti šoli.

Za drugošolce zapisala Helena Bizalj

Dostopnost