Skoči na glavno vsebino

Medse so sprejeli prvošolčke in se hitro podali na raziskovalno pot skozi šolsko leto. V tem kratkem času so učenci počeli že mnogo stvari, bili so deležni tudi nekaterih obiskov. V septembru so se podali na pohod na Ljubinj. Obiskala jih je medicinska sestra Špela in jim sporočila, kako pomembna je dobra drža. V tednu otroka so tretješolci obiskovali plavalni tečaj, prav vsi učenci pa so bili v tem času brez domačih nalog in brez ocenjevanj. Posvetili so se temi letošnjega tedna otroka in “razigrani uživali dan”. Obiskala jih je knjižničarka Martina s slikanico Kiosk.  V 3. in 4. razred je večkrat prišel na obisk učitelj Marjan, s katerim so spoznavali spletno učilnico (in jedli čokolado, ampak tega se ne pove). Tretješolcem je knjižničarka iz knjižnice Tolmin predstavila projekt Moja knjižnica. Učenci res radi berejo, o čemer pričajo tudi fotografije. Tudi na projekta Vodna in Eko šola niso pozabili. Pa to še ni vse! S plesno urico jih je razveselila Mojca, učiteljica plesa, gasilci pa so jim prikazali, kako ravnati v primeru naravne nesreče – potresa. Prihodnjič pa še kaj!

zapisala Andrejka 

   

     

 

Dostopnost