Skoči na glavno vsebino

V soboto, 12. 3. 2022, KS Most na Soči skupaj s TD Most na Soči načrtuje in organizira čistilno akcijo. Čistilni akciji smo se priključili tudi tretješolci in v četrtek, 10. 3. 2022, odšli na pohod, ki je bil združen s čistilno akcijo.

Pot smo začeli na desnem bregu reke Idrijce in nadaljevali do Postaje. Med potjo nam ni bilo dolgčas, saj smo imeli veliko dela – opazovali naravo in pobirali smeti. Na tej relaciji smo nabrali veliko smeti, za kar 5 polnih vreč. Na Postaji smo pomalicali, nato pa pot nadaljevali do Bače pri Modreju, kjer so pod železniškim mostom pridne roke zopet nabrale veliko smeti. Ko je bila okolica čista, pa je bil tudi čas za prosto igro. Ura je hitro minila in že je bil čas za odhod proti šoli. Veseli smo se vrnili v šolo, predvsem pa zadovoljni, saj smo na celotni relaciji nabrali smeti za kar 9 vreč.

Kako lepo smo se imeli, si lahko ogledate tudi sami.

Zapisala Ana S. Kozorog

Dostopnost