Skoči na glavno vsebino

https://www.zbs-giz.si/zmagovalec-na-nacionalnem-tekmovanju-evropski-denarni-kviz-je-solski-center-velenje/

Na letošnjem nacionalnem preizkusu finančnega znanja mladih, ki so stari od 13 do 15 let, je sodelovalo 22 slovenskih šol, prijavljenih je bilo skupaj 551 učencev in dijakov. Odgovarjali so na 18 vprašanj s področja financ in digitalne varnosti. Kako izboljšati finančne veščine, povečati varnost poslovanja, kako upravljati z denarjem, kako biti previden na socialnih omrežjih……..

Drugo uvrščeni je MARE TROST iz 9.a!

Vsi tekmovalci so se nevarno približali stopničkam, tako da čestitke vsem, ki so se ojunačili in tekmovali.

Beno Poljanec, Vid Fortunat, Manca Fortunat, Minea Benić. Monika Bičič, Žana Kragelj, Nina Rekanje, Aljaž Feltrin, Heidi Rušič, Vasja Kovačič.

ČESTITAMO!

Šole in prve tri uvrščene tekmovalce je Združenje bank Slovenije nagradilo z denarno nagrado, ki je namenjena spodbujanju nadaljnjega izvajanja aktivnosti šole na področju finančnega opismenjevanja, prvim trem uvrščenim pa je nagrada namenjena za v njihov hranilnik.

Več na zgornji povezavi.

Agnes Kozorog, mentorica

     

Dostopnost