Skoči na glavno vsebino

V tednu od 16. do 20. maja, ko so četrtošolci bili v šoli v naravi na Vojskem, je pouk na podružnični šoli v Podmelcu potekal malo drugače. Prvo in drugošolcem so se pridružili tudi tretješolci. Izvedli smo kar tri dneve dejavnosti.

V ponedeljek smo imeli naravoslovni dan. Raziskovali smo različne vrste gibanj, predvsem letenje. V torek smo izvedli tehniški dan z naslovom Iz starega novo. Iz starih majic smo izdelovali nove uporabne izdelke. Nastale so torbe, zapestnice in igrače za kužke. V sredo pa smo se podali na pohod v bližnjo okolico. Pod vasjo Hum se nam je pridružil jamar,  gospod Zdenko Rejec. Z njim smo si ogledali bunker in izvedeli veliko zanimivega. Na poti nazaj smo zavili še k slapu Sopota ter se prijetno utrujeni vrnili v šolo.

za PŠ Podmelec, Vida

     

     

     

Dostopnost