Skoči na glavno vsebino

V torek, 14. 6. 2022, smo se vsi četrtošolci naše šole odpravili proti Bohinju. Najprej nas je čakala zanimiva vožnja z gondolo, ki nas je povzpela na Vogel. Na vrhu nas je pričakal čudovit razgled na Bohinjsko jezero in nekatere okoliške hribe. Čeprav je Triglav pravi velikan, se je tokrat na žalost sramežljivo skrival za oblaki. Na vrhu je bil čas tudi za malico in fotografije, ki nam bodo ostale v spomin. Nato nas je čakala povratna vožnja z gondolo, ki je bila na trenutke tudi malo adrenalinska, saj so nekateri učenci izpustili tudi kakšen navdušen krik. Z avtobusom smo nadaljevali do parkirišča, s katerega smo se urno kot srnice povzpeli k slapu Savica. Ob poti smo srečali veliko tujih in domačih turistov. Za piko na i smo poskrbeli s kepico sladoleda, ki smo si ga privoščili ob Bohinjskem jezeru. Polni čudovitih spominov smo se ob 15.30 vrnili nazaj na Most na Soči.

Zapisala Saša Babšek

 

 

 

 

 

                   

 

 

Dostopnost