Skoči na glavno vsebino

… so starši učencev PŠ Šent. Gora in otrok iz vrtca organizirali na Aspasku na Pečinah že v nedeljo, 19. junija.

Najprej so se s prisrčnimi točkami predstavili najmlajši – otroci iz vrtca. Poslovili so se še od treh cici maturantov, ki bodo jeseni postali prvošolci. Da bi videli, kako bo v šoli, so v zadnjem tednu 2 šolski uri preživeli z učenci 1. in 2. razreda.

Program učencev na zaključnem srečanju je bil sproščen, sestavljen iz glasbenih in plesnih točk. Tretješolke so četrtošolcem povedale posebej za njih sestavljeno pesem, vsi učenci pa so vsakemu posebej zapeli pesmico, iz katere se je lahko razbralo, po čem si jih bodo zapomnili. Tako so se poslovili od Gaje, Ožbeja, Tomasa, Marka, Lovra in Matica ter jim zaželeli vse dobro za naprej in naj ne pozabijo lepih doživetij iz prvih šolskih let. Četrtošolci so oblekli še posebne majice z motivom, ki so ga sami oblikovali.
Program so zaključili razigrano: s plesnim nastopom Navijačic in priredbo pesmi Gremo na počitnice.
Pred sproščenim druženjem so se starši še zahvalili kolektivu podružnične šole za celoleten trud, učiteljice in vzgojiteljice pa staršem za uspešno sodelovanje.

Za PŠ Šent. Gora, Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek

     

     

    

 

 

 

Dostopnost