Skoči na glavno vsebino

V sredo, 14. 9. 2022, so imeli učenci 3. a prvi športni dan v tem šolskem letu. Kljub nekoliko slabši vremenski napovedi, smo se odpravili na pohod in upali na kakšen sončni žarek.

Vsi nasmejani in polni pričakovanj smo se odpravili na pot. Ker pot ni bila prezahtevna, smo vmes veselo vrteli svoje jezičke, opazovali naravo, vsaki jami ali kaverni ob poti pa pustili domišljiji svojo prosto pot. Ob pogledu na cerkvico smo vedeli, da smo na vrhu in se tega tudi zelo razveselili. Ker pa je ravno takrat pričelo rahlo deževati, smo pomalicali kar pod krošnjami dreves, ki so nam nudila zavetje. Ko so bili naši želodčki polni, smo se odpravili do cerkvice, se razgledali naokoli in jo po drugi strani hriba mahnili nazaj. Pot je bila res zanimiva, saj smo plezali čez hlode in celo skozi kaverno smo šli. Kljub nekaj kapljicam dežja, za katere smo morali celo odpreti dežnike, smo se imeli lepo.

Zapisala Ana Selinec Kozorog

 

 

Dostopnost