Skoči na glavno vsebino

Na PŠ Dolenja Trebuša je bil pretekli teden v barvah športa.

V sredo, 21.9., so se učenci v družbi naših najmlajših pridružili tisočim otrokom po celotni Sloveniji in v okviru Množičnega teka tekli. Tekli so zase, za svoje zdravje, za dobro voljo, tekli so z nasmehom in prav vsi pogumno pretekli ciljno črto. Bravo!

V petek, 23.9., na dan slovenskega športa, pa so se podali na pohod do domačije na Mandrjeh. Kljub hladnemu jutru so se kaj hitro ogreli in pogumno premagovali strmine vse do cilja, od koder so nato lahko uživali v prelepem razgledu na okoliške hribe, kateri so se že odeli v jesenske barve. Seveda, tetka Jesen je že dodobra zakorakala v naše kraje in učence ob celotni poti razveseljevala s svojimi lepotami – na koncu pa jih je razveselila še s košaro slastnih dobrot ter željo, da bi tudi naša šola zasijala v jesenskih barvah. Kako so se tega lotil učenci boste izvedeli v naši naslednji novički.
Tokratne foto utrinke pa si lahko ogledate tukaj.

Za trebuške športnike Nives Gruden

Dostopnost