Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 24. 11. 2022, smo v 4. a in 4. e razredu imeli tehniški dan. Naš cilj je bil izdelati kavč iz plastenk Radenske. S projektom smo začeli že pred slabimi tremi meseci, ko smo pridno pričeli z zbiranjem plastenk. Učenci so z nestrpnostjo pričakali dan,  ko so končno izvedeli, kaj bodo izdelali iz teh plastenk. Navdušenje je bilo veliko.

Najprej so se učenci razdelili po skupinah in izdelali načrt kavča. Potem so ga predstavili, izbrali najboljšega in ga skupaj dopolnili. Nato so si učenci razdelili naloge in pričeli z delom. Bolj kot se je izdelek bližal h koncu, bolj je naraščalo njihovo navdušenje. Za piko na i smo dodali odejo in blazine. Da nam bo ta dan ostal v lepem spominu, smo naredili nekaj fotografij, ki si jih lahko pogledate na spodnji povezavi.

Povezava: https://youtu.be/lFrjrqAqhzI

Zapisala Saša Babšek

Dostopnost