Skoči na glavno vsebino

Prišel je december in jurčke in sove na oknih naše šole je zazeblo v ušesa. Učenci so iskali rešitev in jo našli. Jurčkom so izdelali naušnike, sovam pa kape. Tako bodo tudi pozimi še vedno lahko krasili naša okna.

Po dveh letih smo na popoldansko delavnico izdelovanja novoletnih voščilnic ponovno lahko povabili tudi domače. Kljub temu, da  je bilo kar nekaj učencev v teh dneh odsotnih zaradi različnih bolezni, se nas je zbralo kar veliko. Na voščilnicah so izpod spretnih prstkov in prstov z veliko domišljije nastajali predvsem simpatični medvedki. Za medvedke smo se letos odločili tudi zato, ker smo jih v prejšnji popoldanski delavnici šivali.
Z voščilnicami in medvedki bodo učenci pred prazniki razveselili Planotarje starejše od 80 let.

Za PŠ Šent Gora, Vlasta Sotenšek  in Erika Laharnar

     

     

Dostopnost