Skoči na glavno vsebino

December se je že počasi izteka in na PŠ Dolenja Trebuša je bilo v teh dneh zelo živahno. Za pravo zimsko vzdušje so učenci poskrbeli že v prvih dneh meseca, ko so šolska okna okrasili s prikupnimi snežaki, iz odpadnih materialov so izdelali okraske in z njimi okrasili šolsko smrečico, knjižni kotiček pa so spremenili v snežno hiško. Njihov trud je opazil tudi prvi dobri mož in jih nagradil s sladkimi dobrotami, za razvajanje svojih brbončič pa so poskrbeli tudi sami s peko kokosovih piškotkov. Izdelali so tudi voščilnice, s katerimi bodo razveselili svoje bližnje, svoje domove pa so okrasili s prikupnimi palčki in božičnim žitom.
Decembra še ni konec, prav tako njihovih šolskih dogodivščin. A o tem več prihodnjič. Za danes pa le še povezava do foto utrinkov.

Zapisala Nives Gruden 

Dostopnost